Szanowne Panie,

z okazji Dnia Kobiet składam Paniom najserdeczniejsze życzenia, pewności siebie, siły i dumy. Aby każdy dzień był wyjątkowy, dawał powody do zadowolenia i by wypełniały go ciepło oraz miłość najważniejszych osób w Waszym życiu.

Życzę nieustającym sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Niech uśmiech rozpromienia Wasze twarze, a szczęście towarzyszy Wam każdego dnia.

marek cebula niebieskie

Zachowaj trzeźwy umysł

„Ludzie są na tyle szczęśliwi, na ile sobie pozwolą.” Te słowa Abrahama Lincolna stanowią niezwykle celną odpowiedź na pytanie: dlaczego jestem nieszczęśliwy? Pytanie to zadaje sobie wielu ludzi, bez względu na wiek.

Babski wieczór - koncerty 3

Nie poddają się koronawirusowi i po zeszłorocznym odwołaniu imprezy, w tym roku dojdzie ona do skutku. Co prawda w reżimie sanitarnym, ale jednak. Mowa o „Babskim Wieczorze”, czyli sztandarowym spotkaniu z okazji Dnia Kobiet organizowanym w Krośnie Odrzańskim. Centrum Artystyczno - Kulturalne „Zamek” przygotowało trzydniową niespodziankę dla pań.

Ulica Czarneckiego w Krośnie Odrzańskim zamknięta

Od 24.02.br. do odwołania zamknięta zostanie ulica S.Czarnieckiego. W związku z pracami w Parku Tysiąclecia i potrzebą przejazdu pojazdów ponadgabarytowych zmuszeni jesteśmy zamknąć ulicę. Prosimy o nie wjeżdżanie i nie parkowanie aut na w/w ulicy. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Na obrazku chłopiec i dziewczynka trzymający się pod ramię i podziwiający pejzaż jezioro otoczone górami. Dziewczynka trzyma na smyczy czarnego psa

W ramach gminnej kampanii, promującej rok szkolny 2020/2021 „Rokiem bez agresji rówieśniczej”, rozstrzygnięty został jeden z pierwszych międzyszkolnych konkursów plastycznych, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Krośnie Odrzańskim.

Pomoc w sprawach kryzysowych

Osoby objęte kwarantanną lub nadzorem epidemiologicznym, seniorzy, osoby posiadające orzeczony stopień niepełnosprawności oraz osoby samotne, które nie mają możliwości zorganizowania pomocy we własnym zakresie, w przypadku znalezienia się w sytuacji kryzysowej, mogą liczyć na wsparcie ze strony Urzędu Miasta oraz Ośrodka Pomocy Społecznej w Krośnie Odrzańskim.

nabór na rachmistrzów

Burmistrz Krosna Odrzańskiego Marek Cebula, jako Gminny Komisarz Spisowy w Krośnie Odrzańskim ogłasza otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. spisu powszechnego NSP 2021.

Burmistrz Marek Cebula

Historyczna dla Krosna Odrzańskiego inwestycja staje się faktem. Rozpoczynają się prace przy budowie obwałowania. Ochroni ono miasto przed powodziami, takimi jak w 1997 czy 2010 roku.
6 km wałów na Odrze oraz 2,5 km na kanale ulgi, ścieżki rowerowe na ich koronie, zejścia dla pieszych i 60 ha objętych pracami budowlanymi. Ta inwestycja kosztować będzie 117 milionów złotych brutto.Pod koniec ubiegłego roku Wody Polskie rozstrzygnęły przetarg, który wygrała firma Budimex. Teraz oficjalnie przekazano plac budowy.