Czy koniec sierpnia musi być smutny? Nie w Krośnie Odrzańskim! Warsztaty, zabawy, koncerty - taki jest plan na Discopolo PARKoff.

Od piątku do niedzieli w Parku Tysiąclecia w Krośnie Odrzańskim szykuje się szereg atrakcji w ramach ostatniego weekendu PARKietu Kultury. Dziesiąta odsłona - pod hasłem Discopolo PARKoff - rozpocznie się już w piątek, 29 sierpnia. I to w sposób wyjątkowy, bo od gotowania. Razem z partnerem PARKietu Kultury, firmą Kromet, zapraszamy na wspólne gotowanie pod okiem szefa kuchni Macieja Ostrowskiego. Start o godzinie 15.00, degustacja nieco później - o 18.00. W programie między innymi warsztaty kulinarne, premiera nowych urządzeń Kromet oraz degustacja zupy gulaszowej. Brzmi smacznie? W takim razie nie może Was zabraknąć!

To jednak nie wszystko, co w piątek, 29 sierpnia czeka mieszkańców i gości. Zapowiada się bowiem sporo muzycznych doznań. O godzinie 18.00 wystąpi Izolatorium, o 20.00 na scenie pojawi się Soleo, a o 21.00 w Parku Tysiąclecia wystąpi Staszek z Gór.

Równie ciekawie będzie w sobotę, 30 sierpnia. Tego dnia od godziny 15.00 w ramach wydarzenia pod nazwą Zlot dawnej motoryzacji będzie można zobaczyć kilka Simsonów i nie tylko. Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się także Sierpniowy Dzień Dziecka, który rozpocznie się o godzinie 16.00. W jego ramach czekać będą m.in.: darmowe dmuchane zamki, prawdziwe alpaki, warsztaty plastyczne z CAK Zamek, eksperymenty z EweLAB, wielkoformatowe gry planszowe oraz pogadanka o bezpiecznym korzystaniu z hulajnóg elektrycznych.

W planie także uroczyste rozstrzygnięcie dwóch konkursów:

- na hasło związane z uzależnieniem behawioralnym, jakim jest fonoholizm,

- plastycznego pod tytułem „Chwytaj dzień, nie telefon”.

Rozstrzygnięcie odbędzie się o godzinie 17.00.

Później, od godziny 18.00, na scenie wystąpi Limboski, a od 19.30 będzie można pobawić się przy Disco ‘80.

Natomiast niedziela, 31 sierpnia, to tradycyjny już ChillOutPark, choć z drobną modyfikacją, ponieważ o godzinie 16.00 na scenie wystąpi Orkiestra Dęta ZASTAL.

Serdecznie zapraszamy do Parku Tysiąclecia w Krośnie Odrzańskim.

plakat1

plakat2