Od 1 stycznia 2021 r. wzrasta cena za odbiór odpadów komunalnych w Gminie Krosno Odrzańskie. Dotąd mieszkańcy płacili 7,50 za metr sześcienny zużytej wody z danej nieruchomości. Po zmianach stawka ta wzrośnie do 8,80 zł. Wkrótce trafią do Państwa nowe deklaracje, w których trzeba będzie odnieść się do średniego miesięcznego zużycia wody za 2020 r.

Podobnie jak ostatnio mieszkańcy domów jednorodzinnych będą zobowiązani dostarczyć wypełnione deklaracje do 10 lutego 2021 r. do Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim, ul. Parkowa 1 (będzie przygotowany specjalny pojemnik na druki przy wejściu do budynku A) lub skorzystać z drogi elektronicznej (wysyłając podpisany skan na e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Mieszkańcom bloków nowe naliczenie opłaty za odpady przekażą zarządcy nieruchomości, którzy również są zobowiązani do złożenia w magistracie do 10 lutego deklaracji za poszczególne wspólnoty mieszkaniowe.

Druk deklaracji można pobrać TUTAJ

Przyczyny wzrostu cen TUTAJ