Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy Gminy Krosno Odrzańskie,

po 5 latach przerwy, w najbliższy poniedziałek, 27 marca o 18.00 w Hali Sportowo - Widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Gmina Przyszłości". Organizacja tegorocznej edycji wydarzenia możliwa jest dzięki pozyskaniu przez Gminę dofinansowania z Euroregionu „Sprewa-Nysa-Bóbr", a impreza będzie miała charakter transgraniczny.

Spotkanie planowane jest na około 1,5 godziny. Chcemy w dynamiczny i nowoczesny sposób podsumować minioną dekadę oraz, wspólnie z mieszkańcami, wyznaczyć kluczowe kierunki rozwoju w oparciu o które będziemy sięgać po dotacje ze źródeł zewnętrznych. Zapowiemy również gwiazdy Rybobrania oraz II Festiwal Win Musujących. Całość okraszona będzie gagami prowadzącego Damiana Muńko, muzyką filmową oraz lampką wina musującego. Na koniec, każdy z uczestników spotkania otrzyma kubek promocyjny z limitowanej serii.

Będzie mi bardzo miło jeśli zechcą Państwo przeznaczyć swój czas i wziąć udział w poniedziałkowej gali, do czego gorąco zachęcam i serdecznie zapraszam.

zapraszam marek cebula niebieskie

 

 

 

plakat B2 gmina przyszłości ok