Tegoroczne spotkanie z cyklu „Gmina Przyszłości” będzie miało wyjątkowy charakter. To Mieszkańcy dokonają swoistego podsumowania ostatnich lat rozwoju w Gminie Krosno Odrzańskie wybierając inwestycje, które (Ich zdaniem) były przełomowymi i stanowiły o komforcie życia.

Na podsumowaniu się jednak nie skończy, ponieważ Mieszkańcy wybiorą również działania, które w pierwszej kolejności powinny zostać zrealizowane przez krośnieński samorząd. Wyniki głosowania wskażą zespołowi pozyskującymi pieniądze zewnętrzne priorytety w pisaniu i składaniu wniosków o dofinansowanie.

Ja zagłosować?

Przy wejściu na spotkanie otrzymacie Państwo dwie pocztówki, na których znajdować się będą opisane inwestycje – zrealizowane i te planowane na przyszłość. Po zakończeniu gali „Gmina Przyszłości” i wrzuceniu pocztówek do specjalnie przygotowanych urn, otrzymacie Państwo kubek promocyjny. Wyniki głosowania będą ogłoszone w mediach społecznościowych, telewizji „Krośnieńskie Wydarzenia” oraz w najnowszym numerze informatora samorządowego MOST, który jeszcze przed świętami trafi do Państwa domów.

Inwestycje minionej dekady

pocztówki

pocztówki2

Inwestycje planowane do realizacji

pocztówki3

pocztówki4

Opis inwestycji

opis inwestycji