• Zmiany w opłatach za odpady komunalne

  Od 1 maja obowiązywać będzie nowy system naliczania opłat za odpady komunalne. Zachęcamy do lektury przygotowanych informacji, gdzie w formie pytań i odpowiedzi wyjaśniamy szczegóły związane z funkcjonowaniem nowego systemu.

 • INFORMACJA NA TEMAT UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO

  Od 1 stycznia 2019 r., zgodnie z ustawą z dnia 20 lipca 2018 r. o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów

 • KORONAWIRUS - Komunikaty Urzędu
 • Krośnieński Parasol Antykryzysowy

  Rada Miejska w Krośnie Odrzańskim na wniosek Burmistrza Marka Cebuli przyjęła pakiet pomocy dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Krosno Odrzańskie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 • Transportowy raj podatkowy

  Dzięki temu, wysokość stawek podatku od środków transportowych obowiązujących na terenie Gminy Krosno Odrzańskie od 1 stycznia 2016 r., będzie konkurencyjna nie tylko na terenie Województwa Lubuskiego, ale również na terenie kraju.

 • ODREaguj w Krośnie!

  Szukasz pomysłu na weekendowy relaks? Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej prezentacji ofert spędzania wolnego czasu w Krośnie Odrzańskim i okolicach!

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Jerzego Jerczyńskiego, operatora kamery "Krośnieńskich Wydarzeń". Pan Jerzy związany był z Urzędem Miasta od blisko 30 lat. Lokalny program telewizyjny tworzył od pierwszego dnia. Był jego wizytówką i symbolem. Przede wszystkim był jednak ciepłym, dobrym Człowiekiem, prawdziwym Przyjacielem, który na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci... Wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim składają Burmistrz Marek Cebula wraz ze współpracownikami z Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim.

Pogrzeb odbędzie się w piątek 18 września o godzinie 13:00 na cmentarzu komunalnym w Krośnie Odrzańskim.