Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim wraz z zespołem projektu „W Dialogu” zaprasza wszystkich mieszkańców miasta do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zagospodarowania plaży miejskiej w Łochowicach.  Plaża miejska nad Jeziorem Glibiel to miejsce chętnie uczęszczane przez mieszkańców naszej gminy i turystów. W roku 2016 kąpielisko poddane zostało renowacji, zadbano również o polepszenie bezpieczeństwa i oferty rekreacyjno-sportowej na terenie plaży. W ramach kolejnych działań Urząd Miasta planuje budowę obiektów sportowo-rekreacyjnych na plaży. Z tego względu wszyscy mieszkańcy zaproszeni są do wzięcia udziału w dyskusji i podzielenia się swoimi pomysłami oraz potrzebami dotyczącymi plaży miejskiej w Łochowicach.

Konsultacje społeczne przeprowadzane będą z wykorzystaniem platformy „wDialogu”. Umożliwia ona mieszkańcom rejestrację na wybrane debaty, zapoznanie się z materiałami informacyjnymi i ich komentowanie, a także komentowanie raportu końcowego.

Do 14 maja można komentować materiały informacyjne. Zależy nam na opinii co do ich czytelności oraz jasności przekazu. Aby wziąć udział w konsultacji broszury należy zarejestrować się na platformie „wDialogu” pod adresem: http://wdialogu.krosnoodrzanskie.pl/(panel mieszkańca), a następnie, po zapoznaniu się z jej treścią wyrazić swoją opinię poprzez naciśnięcie przycisku „Dołącz do komentowania”. Materiały informacyjne dostępne są również TUTAJ. Swoje opinie na ich temat można przesyłać także na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapisy na debaty w ramach konsultacji rozpoczną się 15 maja 2017 r.

Szczegółowe instrukcje mieszkańca znajdą Państwo na stronie: http://wdialogu.uw.edu.pl/images/Rezultaty/Instrukcja_mieszkanca.pdf

Informacje na temat projektu „W Dialogu” znajdują się na stronie www.wdialogu.uw.edu.pl