1 czerwca to Dzień Dziecka, który jest ważny nie tylko dla samych maluchów, ale także ich rodziców, którzy zadają sobie pytanie jaką niespodziankę sprawić swojej córce lub synowi. Oprócz prezentów może to być aktywny wypoczynek.

W niedzielę, 27 maja 2018 r. w Krośnie Odrzańskim odbędzie się wyścig rowerowy z cyklu Kaczmarek Electric MTB. Start i meta zlokalizowane będą na Placu Unii Europejskiej (dawna nazwa Plac 11 Pułku).

Informujemy, że w dniu 29 maja o godzinie 9:00 w sali 1000-lecia Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim przy ulicy Parkowej 1 odbędzie się LI sesja Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp., działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego, zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej, które odbędzie się 22 maja 2018 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Gorzowie Wlkp.

Serdecznie zapraszam w wtorek 29 maja 2018 r. o godz. 16.00 do Sali 1000-lecia Urzędu Miasta przy ul. Parkowej 1 na spotkanie poświęcone realizacji projektu rozbudowy z przebudową i termomodernizacją budynku Przedszkola Nr 3 w Krośnie Odrzańskim na potrzeby żłobka.

Grzegorz Garczyński
Zastępca Burmistrza Krosna Odrzańskiego

Z przykrością informujemy, że ze względu na niski poziom wody w Odrze najbliższe rejsy Zefirem, które miały odbywać się od 19 do 24 maja zostały odwołane. Jak poinformował przedstawiciel Stowarzyszenia Odra dla Turystów, na chwilę obecną głębokość tranzytowa wody wynosi 70 cm i uniemożliwia bezpieczne dopłynięcie do portu w Krośnie Odrzańskim.

Informujemy, że w dniu 18 maja 2018 r. o godzinie 12:00 w sali 1000-lecia Urzędu Miasta w Krośnie Odrzańskim przy ulicy Parkowej 1 odbędzie się L sesja Rady Miejskiej w Krośnie Odrzańskim.

Metoda na wnuczka, na policjanta, na pracownika administracji. Pomysłowość osób wyłudzających pieniądze głównie od osób starszych nie zna granic. Dlatego Krośnieńska Rada Seniorów zaprasza na spotkanie z policją. Odbędzie się 23 maja w sali konferencyjnej Ośrodka Sportu i Rekreacji. Początek o 12:00.