Nie ma znaczenia, czy masz pracę czy jesteś bezrobotny, czy jesteś pracodawcą czy pracownikiem, czy jesteś przedsiębiorcą czy dopiero myślisz o własnej firmie, ani to czy jesteś związany z administracją publiczną lub organizacją pozarządową. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje podczas Mobilnego Punktu Informacyjnego. Po prostu przyjdź i porozmawiaj z naszym specjalistą ds. Funduszy Europejskich. Zupełnie za darmo!
Podczas konsultacji możesz uzyskać informacje na temat wsparcia jakie dają Fundusze Europejskie, m.in. na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub jej rozwój, a także na temat szkoleń, jak również możliwości dofinansowania projektów realizowanych przez społeczności lokalne.


Specjaliści punktu informacyjnego Funduszy Europejskich odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Do dyspozycji będą też bezpłatne materiały informacyjne - ulotki i broszury tematyczne.
Do udziału zachęcamy wszystkich zainteresowanych z województwa lubuskiego, w szczególności mieszkańców Gminy Krosno Odrzańskie.
Jeśli masz wątpliwości, zadzwoń do nas, a omówimy wszystkie szczegóły ;)


http://rpo.lubuskie.pl/-/mobilny-punkt-informacyjny-w-gubinie-i-krosnie-odrzansk-2


Konsultacje odbędą się we wtorek 29 maja 2019 r. w godz. od 12:00 do 14:30 w Urzędzie Miasta w Krośnie Odrzańskim, ul. Parkowa 1, 66-600 Krosno Odrzańskie.

Szczegółowe informacje na temat konsultacji:

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze

ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5, pokój nr 0.3

tel. 68 4565-535, -488, -480, -454, -499.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.