Do 22 grudnia 2017 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego przedłużył rekrutację dla przedsiębiorców, którzy chcieliby wziąć udział w misji gospodarczej do Hanoweru. Wyjazd odbędzie się w dniach 22-28 kwietnia 2018 r.

Rekrutacja ma charakter otwarty i jest skierowana do przedsiębiorców branż: automatyki przemysłowej (robotyka), informatyki (IT), energetyki, technologii ekologicznych, technologii i usług przemysłowych, badawczo-rozwojowej, z kategorii MŚP oraz „młodych firm” (start-upów) posiadających siedzibę w województwie lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika (szacowany koszt to ok. 1 500 zł).

W wyjeździe mogą wziąć udział przedsiębiorcy zainteresowani rozwojem handlu zagranicznego z Niemcami. Uczestnicy misji wezmą także udział w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe, które zalicza się do najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej na świecie. W ostatnich edycjach targi odwiedziło ok. 200 tys. zwiedzających, a oferty przedstawiło ponad 5,2 tys. wystawców z 70 krajów. Województwo Lubuskie prezentować będzie swoją ofertę na stoisku narodowym. W czasie targów Polska chce pokazać różnorodność technologiczną polskiego przemysłu, ze szczególnym naciskiem na sektory: IT, automatyki przemysłowej, elektromobilności i energii. Projekt programu misji przewiduje uczestnictwo w targach, giełdach kooperacyjnych B2B oraz towarzyszących seminariach, konferencjach i spotkaniach biznesowych.

Zgłoszenia można dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami, którego skan należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wersję papierową należy przesłać po potwierdzeniu udziału w misji. Szczegółowe informacje dotyczące zasad rekrutacji zawarte są w Regulaminie Rekrutacji oraz na stronie internetowej http://lubuskie.pl/misje-zagraniczne/ oraz pod nr tel. 68 45 65 487, 68 45 65 462.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego zastrzega, że w przypadku nie wyłonienia wykonawcy technicznego (w ramach ogłoszonego przetargu) misja w tym terminie nie dojdzie do skutku.

Adres do korespondencji:
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra
Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego posiada certyfikat ISO 9001:2015

PLIKI DO POBRANIA:

ZAŁ. 1

ZAŁ. 2

ZAŁ. 3

REGULAMIN
Projekt „Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE)”, współfinansowany przez Unię Europejską w ramach
Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.