Do 4 lipca Urząd Marszałkowski przedłużył rekrutację chętnych do wzięcia udziału w misji gospodarczej do Kazachstanu. Wyjazd odbędzie się w pierwszej połowie września. Program wyjazdu zawiera m.in.:

• udział w Astana EXPO 2017 w Astanie (Dzień Polski, Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze),
• udział w targach Kazbuild i AquaTerm w Ałmaty,
• Spotkania B2B z przedsiębiorcami, WPHI Ambasady RP, Izbą Przemysłowo- Handlową,
• transport, zakwaterowanie, wyżywienie, itp.
Rekrutacja ma charakter otwarty i kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców z kategorii MŚP posiadających siedzibę w Województwie Lubuskim. Firmy zakwalifikowane do udziału w misji gospodarczej pokrywają 15% kosztów organizacji wyjazdu w przeliczeniu na jednego uczestnika, szacowany koszt max 2500 zł.

Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami znajdują się na stronie internetowej www.lubuskie.pl  . Zgłoszenie należy przesłać drogą elektroniczną na adres e-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wersję papierową należy przesłać po potwierdzeniu udziału w misji

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. tel: 68 456 53 31 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.