Rybobranie – to bez wątpienia wydarzenie, które ponownie będzie się cieszyło ogromną popularnością. Szczegóły programu ujrzały światło dzienne podczas spotkania z cyklu „Gmina Przyszłości”.
IV edycja tej wyjątkowej imprezy muzyczno-kulinarnej zapowiada się wyjątkowo.


W dniach 3 i 4 czerwca Krosno Odrzańskie będzie imprezowym centrum województwa lubuskiego!
Rybobranie to wydarzenie, które pretenduje do miana jednych z najlepszych imprez plenerowych na Ziemi Lubuskiej. Poprzednie edycje cieszyły się ogromną popularnością, można być zatem pewnym, że w tym roku będzie podobnie, a może jeszcze lepiej! Program zapowiada się bowiem wyśmienicie. Kto rozgrzeje nas na rybobraniowej scenie? Pierwszego dnia dowiemy się, gdzie jest kamień
z napisem LOVE. O to zadba zespół Enej, mający w swoim repertuarze dziesiątki hitów, które
z pewnością usłyszymy także w Krośnie Odrzańskim. To jednak nie wszystko! Wspaniałą „prywatkę” zapewni Wojciech Gąssowski, przypominając swoje największe szlagiery. Kolejna gwiazda to z kolei Dawid Kwiatkowski, idol młodego pokolenia. Będzie się działo!

A kulinaria? W tym roku o pyszne potrawy zadba Karol Okrasa – mistrz kuchni, który uwielbia „łamać przepisy”. Nie ma wątpliwości – Karol zadba o podniebienia wszystkich uczestników Rybobrania.

Zapraszamy do Krosna Odrzańskiego w dniach 3 i 4 czerwca!