Centrum Artystyczno-Kulturalne „Zamek” otwiera sezon artystyczny w galeriach wystawienniczych. Ten rok rozpocznie się od wystawy w Galerii Horex. Tym razem na ścianach krośnieńskiej galerii handlowej zawisną prace Krystyny Nawrockiej, od niedawna mieszkanki Bielowa. Jej fotografie opowiadają o zimie, mrozie przez pryzmat sopli lodu. Kolorowe sople wprowadzą zimową, lodową aurę w galerii.


Uroczyste otwarcie wystawy „Mróz w kryształ lodu zapisany” odbędzie się 25 stycznia o godz. 18.00 w Galerii Horex w Krośnie Odrzańskim.
Kilka słów od artystki...
Najcenniejsze są chwile radości, gdy biorę aparat do ręki. Moment kadrowania, naciśnięcie spustu a później niecierpliwego oczekiwania na uzyskany efekt, to jest prawdziwa przyjemność jaką czerpię z obcowania z fotografią. Naciskając spust migawki, wiem że mogę zatrzymać chwilę na wieczność, która w innym wypadku odeszłaby na zawsze, a ja mogę do niej wrócić kiedykolwiek zechcę i nie ważne czy jest niezwykła czy pospolita.

Kilka słów o mnie: mieszkam w Zielonej Górze, choć od 4 lat pomieszkuję w Bielowie koło Krosna Odrzańskiego. Pierwszą moją wielką pasją jest pisanie wierszy, wydałam cztery tomiki wierszy, drugą pasją jest fotografia (kilka wystaw indywidualnych w Zielonej Górze).

plakat nawrocka